.
lp |
Nazwa firma |
Wojewodztwo |
Miejscowosc |
Adres |
201521 | Zaklad Miesny i Przetworstwa Miesnego s.j.JAMPOL Jan i Grazyna Slomka (Pakiet Nr 1 - Mieso i wedliny) |
swietokrzyskie |
Chmielnik |
W.Witosa 39 26-020 Chmielnik |
201522 | Sklep Spozywczy Krystyna Szafarczyk,Magdalena Szafarczyk (Pakiet Nr 2 - Artykuly Mleczarskie) |
swietokrzyskie |
Kielce |
Wisniowa 3 25-552 Kielce |
201523 | Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Piekarnia" Zygmunt Giemza (Pakiet Nr 3 - Pieczywo) |
swietokrzyskie |
Piekoszow |
Kochanowskiego 18 26-065 Piekoszow |
201524 | Sklep Spozywczy Krystyna Szafarczyk,Magdalena Szafarczyk ( Pakiet Nr 4 - Art.Spozywcze-sypkie) |
swietokrzyskie |
Kielce |
Wisniowa 3 25-552 Kielce |
201525 | Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Uslugowo-Handlowe PINGWINEK s.j. Jerzy Swiercz,Anna Swiercz (Pakiet Nr 6 - Mrozonki -warzywne,owocowe,rybne) |
swietokrzyskie |
Kielce |
Domaszowska 94 25-320 Kielce |
201526 | Ferma Drobiu Lidia i Kazimierz Prytula (Pakiet Nr 7 - Jaja konsumpcyjne) |
swietokrzyskie |
Ilza |
Bialka 1E 27-100 Ilza |
201527 | HYDROGOP sp. z o.o. |
slaskie |
Katowice |
Tartaczna 20 40-749 Katowice |
201528 | Fundacja Gospodarcza |
pomorskie |
Gdynia |
81-538 Gdynia |
201529 | Autoryzowany Dealer Toyota Wlochy W. Retka i T. Litwiniak spolka jawna |
mazowieckie |
Warszawa |
Stawy 16 02-467 Warszawa |
201530 | Firma Uslugowa "Blysk" zaklad Pracy Chronionej |
podkarpackie |
Debica |
Gawrzylowska 8 39-200 Debica |
201531 | Rundfunk Sinfonieorchester Berlin |
inne |
Berlin |
Charlottenstrasse 56 D-1011 Berlin |
201532 | Firma MASTIR Handel Art. Przemyslowymi, Uslugi |
slaskie |
Mikolow |
Mlynska 2 43-190 Mikolow |
201533 | AKADEMIA ZDROWIA IZABELA LAJS |
lodzkie |
Lodz |
Bartoka 9/19 92-547 Lodz |
201534 | Chor der Bamberger Symphoniker e.V. |
inne |
Bamberg |
Babenbergerring 77 96049 Bamberg |
201535 | Bank Pekao S.A. III Mazowieckie Centrum Korporacyjne |
mazowieckie |
Radom |
Kosciuszki 2 26-600 Radom |
201536 | JALEK Sp. z o.o. |
lubuskie |
Przylep |
22 Lipca 86 A 66-015 Przylep |
201537 | Akademia Ksztalcenia Zawodowego |
pomorskie |
Gdansk |
Straganiarska 20/22 80-837 Gdansk |
201538 | NEOINVEST Sp. z o.o. |
swietokrzyskie |
Kielce |
Aleja Solidarnosci 34 25-323 Kielce |
201539 | Osrodek Ksztalcenia Zawodowego "Profesja" - Iwona Wisnik |
mazowieckie |
Radom |
26-600 Radom |
201540 | Kancelaria Rzeczoznawcy Majatkowego Gaja 2 Joanna Frackowiak-Woloszyn |
slaskie |
Gliwice |
Moniuszki 8/1 44-100 Gliwice |
201541 | Przedsiebiorstwo Wielobranzowe "LUKA" |
malopolskie |
Wolbrom |
Lesna 2 32-430 Wolbrom |
201542 | Produkcja, handel - uslugi Mar-Pol |
kujawsko-pomorskie |
Torun |
koniuchy 21a/43 87-100 Torun |
201543 | Gdanska Akademia Ksztalcenia Sluzb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego |
pomorskie |
Gdansk |
Boguslawskiego 2/53 80-958 Gdansk |
201544 | Baltyckie Centrum Edukacyjne "POMORZE" |
zachodniopomorskie |
Slupsk |
biernackiego 4 76-200 Slupsk |
201545 | P.H.U. "EXPRESS" |
pomorskie |
Gdansk |
Kartuska 32 80-104 Gdansk |
201546 | Dysten Sp. z o.o. |
slaskie |
Zabrze |
ul. Roosevelta 120 41-800 Zabrze |
201547 | Projektowanie i Nadzor Budowlany Ryszard Nowak |
wielkopolskie |
Chodziez |
ul.Ludowa 22 64-800 Chodziez |
201548 | ProCam Polska Sp. z o.o. |
pomorskie |
Tczew |
30 Stycznia 37 83-110 Tczew |
201549 | Gdanska Akademia Ksztalcenia Sluzb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego |
pomorskie |
Gdansk |
Boguslawskiego 2/53 80-958 Gdansk |
201550 | P.P.H.U. INSBUD MAREK SYKULA |
mazowieckie |
Bialobrzegi |
RZEMIESLNICZA 51 26-800 Bialobrzegi |
201551 | OSK REFLEKS W. Swist |
podkarpackie |
Przeworsk |
I. Krasickiego 86 37-200 Przeworsk |
201552 | Gminna Spolka Wodna |
kujawsko-pomorskie |
Zlawies Wielka |
Handlowa 7 87-134 Zlawies Wielka |
201553 | HEKTOR |
kujawsko-pomorskie |
Torun |
Szosa Okrezna 17A 87-100 Torun |
201554 | TelePolska Sp. z o.o. |
mazowieckie |
Warszawa |
Aleje Jerozolimskie 123A 02-017 Warszawa |
201555 | Zaklad Produkcyjny "MAGLIMET" |
lubuskie |
Pionki |
Kosciuszki 63 26-670 Pionki |
201556 | Restauracja "Galicyjska" |
malopolskie |
Brzesko |
Kosciuszki 61 32-800 Brzesko |
201557 | Firma Transportowo Uslugowo - Handlowa Wojciech Cwiek |
slaskie |
Lelow, Biala Wielka 57 |
42-235 Lelow, Biala Wielka 57 |
201558 | Krzysztof BELKA Przedsiebiorstwo Uslug Geodezyjno-Kartograficznych |
slaskie |
Zabrze |
Padlewskiego 6 41-800 Zabrze |
201559 | Witex Handel Hurtownia Spozywcza, A.Michalski, W.Kanty, J.Stachura |
pomorskie |
Gdynia |
ul. Hutnicza 40 81-038 Gdynia |
.