Katalog przetargów podprogowych Przetargi zakończone Aktualne przetargi Wykonawcy Zleceniodawcy Kody CPV
Podprogowe.pl / Wykonawcy

Wykonawcy przetargów podprogowych

Wojewodztwo
inne
kujawsko-pomorskie
lodzkie
lubelskie
lubuskie
malopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
slaskie
swietokrzyskie
warminsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie


Liczba znalezionych rekordów: 201559.
Strona: [1] | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 5037 | 5038 | 5039 | następna



lp Nazwa firma Wojewodztwo Miejscowosc Adres
1"Stolarstwo" Piotr Suchomski kujawsko-pomorskie Swiecie
86-100 Swiecie
2Bayer Sp. z o.o. mazowieckie Warszawa Al. Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa
3Przedsiebiorstwo Handlowo-Uslugowe Krzysztof Bolewski kujawsko-pomorskie Gizynek
87-517 Gizynek
4Tereny Zielone Marianna Kedziora pomorskie Kwidzyn Mareza; ul. Dluga 89
82-500 Kwidzyn
5Aleksandra Duliniec mazowieckie WARSZAWA Solankowa 6 m.6
02-939 WARSZAWA
6Zaklad Dekarsko-Budowlany Maciej Pieniazkiewicz pomorskie Gdansk
80-180 Gdansk
7Osrodek Medyczny DMP Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia lubelskie Lublin Melgiewska 7/9
20-952 Lublin
8EXON Computer Systems kujawsko-pomorskie Torun Widok 16
87-100 Torun
9Projektowanie Konstrukcji Budowlanych, Wycena Wartosci Nieruchomosci mgr inz. Mariola Napiorkowska kujawsko-pomorskie Wloclawek Warszawska 7/9 m.17
87-800 Wloclawek
10PATOIL Sp.z o.o. slaskie Bytom Konstytucji 61
41-905 Bytom
11Zaklad Doskonalenia Zawodowego wielkopolskie Leszno Krotka 5
64-100 Leszno
12Zaklad Gospodarki Komunalnej Spolka z o.o. w Krakowie malopolskie Krakow Wodna 4
30-556 Krakow
13Flesz Sp. z o. o. mazowieckie Warszawa Wrzeciono 2A/25
01-961 Warszawa
14Prozut Omnium Zbigniew Semieniuk mazowieckie Warszawa Bunczuk 7A
02-267 Warszawa
15Biuro Ekspertyz i Projektow Budownictwa Komunikacyjnego EKKOM Sp. z o. o. malopolskie Krakow Wadowicka 8i
30-415 Krakow
16Bank Ochrony Srodowiska S.A. w Warszawie, Oddzial w Poznaniu wielkopolskie Poznan ul. Dabrowskiego 81/85
60-529 Poznan
17Uslugi Brukarskie i Budowlane TORBRUK Dariusz Szychulski kujawsko-pomorskie Torun Przy Nasypie 3
87-100 Torun
18MetaSoft, Stanislaw Szymczak mazowieckie Warszawa Wrzeciono 17 m. 55
01-961 Warszawa
19BIURPAP J.M.G Figinscy Spolka jawna lodzkie Lodz Brukowa 28
91-341 Lodz
20P.P.H.U. "Kam Czar" lodzkie Koluszki Ludowa 1/3
95-040 Koluszki
21ASDROG s.c. lodzkie Tomaszow Maz. Spalska 112
97-200 Tomaszow Maz.
22Anna Kowenicka, NZOZ Przychodnia Lekarska warminsko-mazurskie Olsztyn Glowackiego 28
10-448 Olsztyn
23Samodzielny Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej PAW – MED. S.C., Zbigniew Pawluczuk, Dorota Pawluczuk warminsko-mazurskie Bartoszyce Wojciechy 70/1
11-200 Bartoszyce
24Zaklad Uslug Budowlano Drogowych "ZUBID" wielkopolskie Mosina Krosno, Krosinska 28
62-050 Mosina
25Eryk Makohon podkarpackie Rzaska Os. Na Stoku 16
30-199 Rzaska
26Uslugi Transportowe " MARKO" Przewoz Osob Marek Stachurski slaskie Walbrzych Hetmanska 26/8
58-316 Walbrzych
27Biuro Turystyczne "ROMEX" Jerzy Roman slaskie Walbrzych Krasinskiego 25/31
58-300 Walbrzych
28"PAP- TRANS" Uslugi Transportowe Piotr Brozek slaskie Walbrzych Bema 39a
58-304 Walbrzych
29"PAP - TRANS" Uslugi Transportowe Piotr Brozek slaskie Walbrzych Bema 39a
58-304 Walbrzych
30"TIMEK" Transport - Nauka Jazdy na Nartach Zbigniew Tim slaskie Walbrzych Gluszycka 90
58-308 Walbrzych
31Telefonia Dialog S.A. slaskie Wroclaw Plac Jana Pawla II 1
50-136 Wroclaw
32F.H.U. Adrian Pieciorek slaskie Bielsko -Biala Sternicza 8/145
43-300 Bielsko -Biala
33Firma Poligraficzno-Introligatorska"Udzialowiec" Sp. z o.o. malopolskie Olsztyn Narcyzowa 2
42-256 Olsztyn
34ArrGraf Robert Dopieralski pomorskie Gdansk Schuberta 1 A/1
80-171 Gdansk
35Przedsiebiorstwem Techniczno-Handlowym Technika sp. z o.o. slaskie Gliwice ul. Toszecka 2
44-102 Gliwice
36Teatr im. Jana Kochanowskiego opolskie Opole Plac Teatralny 12
45-056 Opole
37Zaklad Uslugowo-Remontowy Renowacja Wnetrz i Terenow , Ewa Tarnawska malopolskie Krakow Al.Krasinskiego
31-111 Krakow
38P.W. BIUROMAX BALCER kujawsko-pomorskie Bydgoszcz ul. Jagiellonska 103
85-027 Bydgoszcz
39Uslugi Rozne Tomasz Bugnacki warminsko-mazurskie Ruciane-Nida Kwiatowa 14/4
12-221 Ruciane-Nida
40GEOMAPA Przed. Geodezyjno-Kartograficznego Artur Riabow mazowieckie Nowy Dwor Mazowiecki Targowa 9 h
05-100 Nowy Dwor Mazowiecki


Liczba znalezionych rekordów: 201559.
Strona: [1] | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 5037 | 5038 | 5039 | następna
Mapy strony: Zleceniodawcy | Wykonawcy | Zawarte umowy | Wszczęte postępowania
Linki: Dodaj do ulubionych | Informacje o serwisie | Polityka prywatności | Statystyki
Podobne strony: Wymarzona praca | Informacje statystyczne | Placowki medyczne | Plotki
Czas generowania strony: 0.00589489.